SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Kannor 4572059
nr 457 2059
Kannor
2st, kristall/NS, C G Hallberg, höjd: 25+29 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
650 kr
måndag 19 mars 2007
kl 17:16:20
100 kr
300 kr
250 kr
600 kr
450 kr
6
Halvkristall